Van Houten kakaópor ebből a forró lángolt vörös kameruni babokból készül. Ezzel a kakaóporral szép finom, lédús csokit és kakaó ízt hozhatsz létre gazdag kakaó ízekkel és intenzív színnel. Ha a kakaóport ganache-hez adod, intenzív sötét tortákat készíthetsz. Használd tortabevonóként, muffinokhoz, brownie-khoz, fagyasztva, csokoládé bevonathoz vagy aszalt gyümölcsökhöz.
A kakaóvaj tartalma 20-22%
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
kakaópor, savanyúságot szabályozó anyag: E501i
| Energiaérték kJ | 1548 kj |
| Energiaérték kcal | 369,9 kcal |
| Zsírok | 21 g |
| - ebből telített zsírsavak | 12,6 g |
| Szénhidrátok | 8,9 g |
| - ebből cukrok | 0,4 g |
| Fehérje | 19,4 g |
| Só | 0 g |
Hollandia
| Kategóriák: | Kakaó |
| Gyártó | van houten |
| EAN | 5410522546941 |
| Termékszám | VH6941 |